pondělí
22.06.2026
Studenti druhého a třetího ročníku Obchodní akademie při Gymnáziu a Obchodní akademii Pelhřimov absolvovali v uplynulých týdnech odbornou praxi na Městském úřadě Pelhřimov. V rámci dlouhodobé spolupráce mezi městem a školou se seznámili s fungováním veřejné správy a činností jednotlivých odborů úřadu.
Během týdenních a třítýdenních ...
Přečíst článek